Iekārta krāsas tonēšanai – jaunas iespējas mūsu klientiem

2016. gada janvārī mēs iegādājāmies iekārtu krāsas tonēšanai. Tagad mūsu klienti var iegādāties jebkurus RAL krāsas toņus pie mums noliktavā Rīgā.
Pateicoties jaunajai iekārtai krāsas tonēšanai mēs samazināsim piegādes laiku un Hempel produkcijas izmaksas mūsu klientiem.
Mēs attīstam un paplašinām mūsu servisa iespējas priekš Jums!

12822690_1069877383035382_1661703596_o


Mēs iznomājam telpas jaunajā biroju un noliktavu kompleksā A2 klases

Mēs iznomājam telpas jaunajā biroju un noliktavu kompleksā A2 klases. Biroja platība no 40-100 m². Telpas aprīkotas ar visām komunikācijām:
– Nomas maksa 5.80 €/m²
– Gaisa ventilācija un kondicionēšana
– Videonovēršana un ugunsdrošības sistēma
– Apsardze
– Internets
– Bezmaksas autostavvieta
Mēs piedāvājam nomāt noliktavas telpas mūsu jaunajā biroju un noliktavu kompleksā:
– 5 noliktavas katra pa 380 m² (iespējams apvienot)
– Nomas maksa 3.16€/m²
– Konstrukcija no vieglā metāla un sendvičpaneļiem
– Griestu augstums – līdz 6 metriem
– Gluda betona grīda ar pretputekļu pārklājumu
– Viena noliktava aprīkota ar 3 līmeņu plauktiem
– Regulējama temperatūras kontrole
– Videonovēršana un ugunsdrošības sistēma
– Automātiskie vārti
– Iežogota un apsargājamā divdesmit četras stundas diennaktī teritorija
– Bezmaksas stāvvieta kravas un vieglām automašīnām.


marine_logo

Carecoat Barrier

Mums ir jauns produkts ar nosaukumu Carecoat Barrier. To izmanto kā pagaidu pārklājumu gadījumos, kad ar balkeri ir jāpārvadā dažādas kravas. Piemēram, ja kādam kuģim ir jāved naftas kokss, bet pēc tam graudi, tad tas ir pamatīgi jāiztīra. Tīrīšanas darbu veikšana pēc naftas koksa pārvadāšanas ir darbietilpīgs un laikietilpīgs process, kas tāpēc ir arī dārgs. Ja Jūs pirms kravas iekraušanas izmantosiet Carecoat Barrier, tīrīšanas darbi veiksies ātrāk un vieglāk, un Jūsu kuģis jaunās kravas uzņemšanai būs gatavs agrāk, līdz ar to ieekonomējot uz ekspluatācijas izdevumiem.
Skatīt sīkāk PDF Document

Turklāt, mēs piedāvājam arī Carecoat Barrier ieklāšanas komplektu, kā arī mūsu tīrīšanas līdzekļus; mēs to saucam par Caretech Foam Cleaning Kit. Skatīt sīkāk PDF Document


Untitled

Hempel

HEMPACORE ONE 43600 – vienkomponenta, sacietējošs, putas veidojošs ugunsizturīgs pārklājums, šķīdinātāja bāzes, pasīva aizsardzība pret uguni konstrukciju tēraudam celulozi saturošu materiālu degšanas gadījumā. Piemērots izmantošanai ražošanas telpās un ārpus tām.
Skatīt sīkāk PDF Document

Pasīvā ugunsdrošība
Jauni produkti no Hempel


gogreen

Ķīmiskās vielas

Marine Care jaunā unikālo un ļoti efektīvo „zaļo” tīrīšanas līdzekļu līnija aizstāj tradicionālos šķīdinātāju, skābes un hidroksīda bāzes tīrīšanas līdzekļus, nodrošinot pilnīgu tīrību un apkopi uz kuģiem. Visi produkti lieliski izšķīdina jebkura veida piesārņojumus. Balstoties uz revolucionāro tehnoloģiju, visiem produktiem piemīt ārkārtīgi augsta netīrumu noņemšanas spēja, pie kam saskaņā ar HMIS (bīstamo materiālu identifikācijas sistēmu), visiem produktiem bīstamības rādītāji ir nulle. Šī iemesla dēļ Green Care izstrādājumi ir droši Jūsu ādai, droši Jūsu aprīkojumam, un Jūs tos droši varat uzglabāt jebkurā vietā.