Grafiti notīrīšanas līdzeklis

GRAFFITY REMOVER (Grafiti notīrīšanas līdzeklis) ir ļoti spēcīgas iedarbības tīrīšanas līdzeklis, speciāli izstrādāts, lai likvidētu krāsas un līmes atlikumus. GRAFFITY REMOVER nesatur toksiskus šķīdinātājus, piemēram CFC. GRAFFITY REMOVER ir koncentrēts tīrīšanas līdzeklis, kā rezultātā tīrīšana neaizņem daudz laika.

Līdzekļa augsti efektīvās iedarbības dēļ, pat uz porainām virsmām, nav nepieciešams to izsmidzināt uz tīrāmā objektā zem augsta spiediena. Tas novērš bojājumus, piemēram, apstrādājot ar šo līdzekli sienas. GRAFFITY REMOVER neatstāj baltus plankumus, kā tas notiek, lietojot sārmainus tīrīšanas līdzekļus.Produkts ir izstrādāts uz dabisku izejvielu bāzes un pilnīgi bioloģiski noārdās. Tā zemā toksicitāte un augstā uzliesmošanas temperatūra padara GRAFFITY REMOVER par ļoti drošu produktu darbam.

LIETOŠANA:

GRAFFITI REMOVER var izmantot visiem krāsu traipu veidiem un plankumiem, ko radījuši līmes atlikumi. Tā kā GRAFFITI REMOVER sastāvā ir augsti efektīvs šķīdinātājs, mēs iesakām pirms krāsotu, ar pārklājumu klātu vai plastmasas virsmu tīrīšanas kādā neuzkrītošā tīrāmās virsmas vietā veikt līdzekļa izmēģinājumu.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI:

Ar otu uzklājiet neatšķaidītu GRAFFITY REMOVER uz tīrāmās virsmas. Ļaujiet līdzeklim iedarboties apmēram 5 minūtes un pēc tam nomazgājiet virsmu ar suku un lielu ūdens daudzumu. Ja pastāv pamata virsmas sabojāšanas risks, līdzekli var atšķaidīt proporcijā 1 pret 1 vai 1 pret 2. Tad atšķaidīto līdzekli ar otu uzklājiet uz virsmas un apmēram pēc 1 minūtes nomazgājiet virsmu ar suku un lielu ūdens daudzumu. Ja nepieciešams, atkārtojiet šo apstrādi. Ja Jums rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums, un mēs ar prieku sniegsim Jums atbildi.